A62/715
ASSUMPTA
19. stol.
Votivní reliéf z tepaného stříbrného plechu zobrazující Madonu nanebevzatou ve společnosti cherubínů. Na sametové podložce, v rozích doplněno květinami a stylizovanými cheruby. 21x27 cm. Rámováno, zaskleno.
Z majetku paní V.