A62/724
SOUBOR SOŠEK S KŘESŤANSKOU TÉMATIKOU
19. - 20. stol.
Lidová řezba sedící sv. Anny s malou Pannou Marií, dřevo, polychromie, zlacení, v ploché neopracované zadní straně zapuštěno železné závěsné očko, v. včetně nízkého soklu 16 cm. - Okřídlená hlavička andílka, řezba v lipovém dřevě, polychromie, zlacení, v. 13 cm, zadní strana opatřena závěsem. - Jesličková figura Jezulátka v zavinovačce, lipové dřevo, polychromie, d. 20 cm. - Závěsná betlémová figurka anděla, vosk, textil, korálky, dracoun, plech, drát, d. 22 cm.
Stav B - C.
Z majetku paní V.