Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové svícny

A62/747

PÁROVÉ SVÍCNY

20. stol.
Dvojice stolních jednoplamenných svícnů v klasicizujícím tvarosloví, obecný kov postříbřený, v. 22 cm, neznačeno. Stav B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč