Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor kuřáckých potřeb

A62/750

SOUBOR KUŘÁCKÝCH POTŘEB

Vesměs Anglie 19. - 20. stol.
Masivní postříbřený zapalovač zn. Ronson, kuřácká špička zn. "Made in England" se stříbrnou násadkou s fr. puncovní značkou "krab" (1838-1962, Ag 800/1000) a zn. výrobce "SB", dvojice kuřáckých svícnů z obecného kovu s úchytem a prostorem pro krabičku zápalek, dvě pouzdra na sirky - z kůry a papírmaše, obě pestře malovaná. Stav B - C. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč