A62/753
ČTVEŘICE HODINEK
Švýcarsko
20. stol.
Čtveřice stojacích hodinek vesměs se zadním i opěrkami, ciferníky s arabskými / římskými číslice pro hodiny (čtvrthodiny), vteřinovky, některé včetně budíku. Dvoje miniaturní kovové zlacené: zn. "Nepro" a "Angelus", dvoje oválné: "Looping" a "8 Days" (ve slonovinovém rámečku), d. 3 cm, 4,5 cm, 5,5 cm a 11 cm.
Stav A-C.
1 jdoucí.
Z majetku paní V.