A62/765
STŘÍBRNÁ TABATĚRKA
Československo
20. léta 20. stol.
Stříbrné pouzdro na tabák oválného půdorysu s vyzlaceným interiérem a víčkem na stěžejce, zdobeným gravírovanými florálními motivy a štítkem uprostřed, 1. čsl. puncovní značka S-38, mistrovská zn. "F.F", Ag 800/1000, celková hmotnost 127,27 g, 9,5x5x3 cm.
Z majetku paní V.