Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná tabatěrka

A62/765

STŘÍBRNÁ TABATĚRKA

Československo 20. léta 20. stol.
Stříbrné pouzdro na tabák oválného půdorysu s vyzlaceným interiérem a víčkem na stěžejce, zdobeným gravírovanými florálními motivy a štítkem uprostřed, 1. čsl. puncovní značka S-38, mistrovská zn. "F.F", Ag 800/1000, celková hmotnost 127,27 g, 9,5x5x3 cm. Stav B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 1 400 Kč