A62/766
TROJICE STŘÍBRNÝCH DÓZ
Itálie, Sarmeola di Rubano (Padova), Rino Greggio Argenterie
20. stol.
Tři oválné dózičky ze stříbrného plechu, s reliéfně tlačeným / gravírovaným florálním dekorem / iniciálou, víčka na stěžejce / jedno odnímatelné, vyzlacené interiéry (2 ks), značeno ryzostními čísly, ev. výrobci, na spodní straně 1 ks ryté věnování. Spolu: stříbrný čtvercový tácek se zaoblenými rohy, profilovaným okrajem a raženým ornamentem v zrcadle. Ag 800/1000, celková hmotnost 120,15 g, d. 5 - 5,5 cm, tácek 9,5 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.
Stav A-B.
Z majetku paní V.