Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice stříbrných dóz

A62/766

TROJICE STŘÍBRNÝCH DÓZ

Itálie, Sarmeola di Rubano (Padova), Rino Greggio Argenterie 20. stol.
Tři oválné dózičky ze stříbrného plechu, s reliéfně tlačeným / gravírovaným florálním dekorem / iniciálou, víčka na stěžejce / jedno odnímatelné, vyzlacené interiéry (2 ks), značeno ryzostními čísly, ev. výrobci, na spodní straně 1 ks ryté věnování. Spolu: stříbrný čtvercový tácek se zaoblenými rohy, profilovaným okrajem a raženým ornamentem v zrcadle. Ag 800/1000, celková hmotnost 120,15 g, d. 5 - 5,5 cm, tácek 9,5 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A-B. Z majetku paní V.