Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dva recepční zvonky

A62/769

DVA RECEPČNÍ ZVONKY

19. / 20. stol.
Dva stolní zvonky s úhozovým tlačítkem (v 1 příp. kostěné), obecný kov postříbřený, prolamovaný florální dekor, Ø 7,6 cm a 8,5 cm, 1 ks zn. raženým č. "800", 2. rytým č. "24", jinak neznačeno. Stav A-B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Vydražená cena: 4 500 Kč