Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrné kleště na okurky

A62/789

STŘÍBRNÉ KLEŠTĚ NA OKURKY

Patrně Itálie 2. třetina 20. stol.
Stříbrné kleště na podávání okurek, výrobní značka, ryzostní číslo, Ag 800/1000, celková hmotnost 46,65 g, d. 17 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 500 Kč