A62/792
SADA PŘÍBORŮ
Itálie, Padova
2. třetina 20. stol.
Stříbrná 12osobní souprava příborů obsahuje: sadu lžic, nožů a vidliček pro hlavní chod, předkrm (chybí 1 vidlička, navíc 2 lžíce), příbor na ryby, čajových lžiček, moka lžiček (2 chybí, navíc 3 z jiné sady), servírovací lžíce, vidlice, nůž a lopatka, 2 ks na ryby, 2 ks na salát a otvírák na láhve. Ag 800/1000, nerez, želvovina, celková (hrubá) hmotnost 8.246,15 g, Ag netto 5.600 g, nože 2.470 g.
Osvědčení puncovního úřadu.
Z majetku paní V.