A62/794
SADA PŘÍBORŮ
Francie
1. pol. 20. stol.
12osobní sada jídelních lžic a vidliček, obecný kov postříbřený, reliéfně zdobené rukojetě, d. 19 cm, značeno "METAL ALLIAGES BLANC" a "20 GR" (síla postříbření).
Z majetku paní V.