Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sada příborů

A62/794

SADA PŘÍBORŮ

Francie 1. pol. 20. stol.
12osobní sada jídelních lžic a vidliček, obecný kov postříbřený, reliéfně zdobené rukojetě, d. 19 cm, značeno "METAL ALLIAGES BLANC" a "20 GR" (síla postříbření). Stav A. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč