Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor stříbrných příborů

A62/797

SOUBOR STŘÍBRNÝCH PŘÍBORŮ

Itálie, Alessandria a Bologna, Fabbrica Argenteria Clementi di Giovanni Mantel & C. S. p. A. 2. třetina 20. stol.
Dvojice dezertních nožů a vidliček, 9 ks čajových lžiček, otvírák na lahve, kleště a dvojice servírovacích lžic, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 689,00 g, čepele nerez, d. 13 - 21 cm, značeno výrobci a ryzostním číslem. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A-B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 700 Kč
Vydražená cena: 2 200 Kč