Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná konvice

A62/805

STŘÍBRNÁ KONVICE

Stříbrná konvice hruškovitého tvaru na třech nožkách, s krátkou hubicí a soustruženým dřevěným úchytem, odklopné víko na stěžejce s vyjímatelným středem s šišticovým úchytem a tyčinkou na míchání nápoje, tordovaný a florální reliéfní dekor, značeno ryzostním číslem, mistrovskou značkou "P.V." a raženým číslem "12", Ag 835/1000, celková (hrubá) hmotnost 680 g, v. 24,5 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Vydražená cena: 7 000 Kč