A62/814
PÁROVÉ SLÁNKY
Německo, Heilbronn, Bruckmann & Söhne
po r. 1886
Dvě oválné misky z broušeného bezbarvého skla, okraje osazeny stříbrnou prolamovanou montáží s florálními girlandami, značeno výrobcem, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 105,75 g, 7x5 cm.
Osvědčení puncovního úřadu.
Z majetku paní V.