Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Párové slánky

A62/814

PÁROVÉ SLÁNKY

Německo, Heilbronn, Bruckmann & Söhne po r. 1886
Dvě oválné misky z broušeného bezbarvého skla, okraje osazeny stříbrnou prolamovanou montáží s florálními girlandami, značeno výrobcem, Ag 800/1000, celková (hrubá) hmotnost 105,75 g, 7x5 cm. Osvědčení puncovního úřadu. Stav B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 500 Kč
Vydražená cena: 500 Kč