A62/817
STŘÍBRNÁ SLÁNKA
Anglie, Londýn
1924
Slánka cylindrického tvaru s uchem, odklopným víčkem a vyjímatelnou vložkou z modrého skla, značeno výrobcem (WE) a anglickými puncovními značkami, Ag 925/1000, celková hmotnost 135 g, v. 6,5 cm, lžička nepůvodní, Ag 800/1000, d. 7 cm.
Z majetku paní V.