A62/829
DVOJICE STŘÍBRNÝCH MISEK
Itálie, Alessandria
2. třetina 20. stol.
Kruhová mísa ze stříbrného plechu se širokým reliéfně žebrovaným okrajem, na třech nožkách, a mísa šestilistého tvaru, Ag 800/1000, celková hmotnost 449,06 g, Ø 21,8 cm a 18,9 cm, italské puncovní značky, zn. výrobce (Ricci & C), čsl. puncovní zn. S-69, ryzostní čísla.
Stav A-C.
Z majetku paní V.