Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice stříbrných misek

A62/829

DVOJICE STŘÍBRNÝCH MISEK

Itálie, Alessandria 2. třetina 20. stol.
Kruhová mísa ze stříbrného plechu se širokým reliéfně žebrovaným okrajem, na třech nožkách, a mísa šestilistého tvaru, Ag 800/1000, celková hmotnost 449,06 g, Ø 21,8 cm a 18,9 cm, italské puncovní značky, zn. výrobce (Ricci & C), čsl. puncovní zn. S-69, ryzostní čísla. Stav A-C. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 4 500 Kč