Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor kuchyňských stojanů

A62/836

SOUBOR KUCHYŇSKÝCH STOJANŮ

Anglie, Birmingham & Londýn, Hukin & Heath (ca 1880-1953), Hukin & Heath (1855-1904), Asprey & Co. 19. / 20. stol.
Trojice dekorativních stolních stojánků na opečené tousty a grilovací stojan, obecný kov postříbřený / chromovaný, d. max. 24 cm, v. 19 cm, značeno výrobci. Stav A-B. Z majetku paní V.