A62/840
PODNOS A SERVÍROVACÍ MÍSA
Anglie, Londýn / Sheffield, Mappin & Webb
19. / 20. stol.
Obdélný podnos s reliéfním a prolamovaným rokokovým dekorem na okraji a dvěma uchy na kratších stranách, obecný kov postříbřený, 36x22,5 cm, na podední ražená značka výrobce: "TRIPLE DEPOSIT MAPPIN & WEBB`S PRINCES PLATE LONDON & SHEFFIELD" a ryté č. modelu "W 13 990". - Obdélná předkládací mísa s poklopem zdobeným gravírovanou iniciálou a s reliéfními bordurami v rokokovém tvarosloví, obecný kov postříbřený, 33x23,5x13,5 cm, značeno výrobcem.
Z majetku paní V.