Hlavní stránka > Aukce > 62. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor drobností

A62/843

SOUBOR DROBNOSTÍ

19. - 20. stol.
Tabatěrka s gravírovaným dekorem, dózička ve tvaru lastury a slánka s pepřenkou ve tvaru vajíčka na třech nožkách s reliéfním florálním dekorem, bílý kov postříbřený, d. max. 8,5 cm, neznačeno. Stav A-B. Z majetku paní V.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 1 000 Kč