A63/002
Ateliér J. F. Langhans
PORTRÉT ALFONSE MUCHY
20. - 30. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na matném papíru, původní autorská zvětšenina. 129x81 mm (136x85 mm). Recto v pravém dolním rohu značeno slepotiskovým razítkem "J. F. LANGHANS / PRAHA / VODIČKOVA 37".