Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Portrét Alfonse Muchy

A63/002

Ateliér J. F. Langhans

PORTRÉT ALFONSE MUCHY

20. - 30. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na matném papíru, původní autorská zvětšenina. 129x81 mm (136x85 mm). Recto v pravém dolním rohu značeno slepotiskovým razítkem "J. F. LANGHANS / PRAHA / VODIČKOVA 37". Stav A.

Vyvolávací cena: 2 500 Kč