Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Německé město v noci

A63/093

Neznámý autor

NĚMECKÉ MĚSTO V NOCI

50. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru. 84x177 mm. Verso značeno červeným razítkem "S" a "SV". Stav B.
V rozích vpichy po špendlících.