A63/105
Miroslav Matoušek (1926-2005)
KRESBA LEDEM
60. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 403x263 mm. Verso značeno autorským razítkem, tužkou č. "8.".
Publikováno v inverzní tonalitě: L. Kundera, M. Myška, Neskončený takřka svět: Miroslav Matoušek - fotografie, Žďár nad Sázavou, 2005, s. 197.