A63/139
Antonín Bláha
VLASTA CHRAMOSTOVÁ
60. léta 20. stol.
Černobílá bromostříbrná fotografie na lesklém papíru, původní autorská zvětšenina. 379x287 mm. Verso značeno autorským razítkem.