Hlavní stránka > Aukce > 63. Fotografie a práce na papíře > Slepí hudebníci

A63/207

Antoine (Anto) Carte (1886-1954)

SLEPÍ HUDEBNÍCI

20. - 30. léta 20. stol.
Litografie na ručním papíru s vodoznakem Arches, 477x550 mm (640x690 mm), vpravo dole pod obrazem tužkou signováno "Anto-Carte", vlevo dole značeno: "Epreuve hors serie".