A63/222
Ettore Tito (1859-1941)
CYKLUS PĚTI SMYSLŮ
1925
Kolorovaný pochoir (kresba kontur je doplněna tiskem šablonou) na papíru, oválné formáty obdobných rozměrů ca 270x210 mm (320x245 mm), značeno v tisku při spodním okraji a signováno dole pod obrazem tužkou „Tito“.