A63/226
František Kobliha (1877-1962)
BEZ NÁZVU
Dřevoryt na papíru, 219x163 mm, značeno vlevo dole v tisku monogramem, signováno vpravo dole pod obrazem "F. Kobliha". Paspartováno, výřez pasparty 238x172 mm.