Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Kapesní hodinky

A64/060

KAPESNÍ HODINKY

1. pol. 19. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm ze žlutého kovu, na ráfku vykládaným diamanty a na zadním víku s pestrou emailovou miniaturou dvou chlapců a květinového motivu se zlacením. Celková (hrubá) hmotnost 80,12 g, Ø 4,5 cm. Bílý emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny, opatřen dvojicí černých Breguet ruček a otvorem pro nátah. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, neznačeno. Stav C. Funkční a jdoucí.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 19 000 Kč