Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Zlaté kapesní hodinky

A64/073

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY

Francie, Paříž, J. Morel 30. léta 19. stol.
Kapesní hodinky se zlatým pláštěm, zdobeným florálním reliéfem a vykládaným tyrkysy a rubínem, celková (hrubá) hmotnost 51,56 g, Ø 4,3 cm. Zlatý guilloché ciferník je dělen lesklými římskými číslicemi na matovaném podkladu a opatřen dvojicí černých Breguet ruček a otvorem pro nátah. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, značeno: "Jac. Morel A PARIS No 1109". Stav B. Funkční a jdoucí.

Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Vydražená cena: 19 000 Kč