Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Zlaté kapesní hodinky s emaily

A64/074

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY S EMAILY

Švýcarsko / Francie ca 2. třetina 19. stol.
Zlaté kapesní hodinky, celková (hrubá) hmotnost 55,40 g, Ø 4 cm. Vnější plášť zdoben barevnými guilloché emaily. Bílý emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny a arabskými pro minuty, opatřen dvojicí dekorativních ruček a otvorem pro nátah. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, neznačeno. Včetně etuje. Stav A. Funkční a jdoucí, včetně klíčku.

Vyvolávací cena: 13 000 Kč
Vydražená cena: 17 000 Kč