Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Zlaté kapesní hodinky

A64/076

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY

Francie, Paříž, Francois 18. / 19. stol.
Kapesní hodinky ve zlatém pouzdru, celková (hrubá) hmotnost 106,02 g, Ø 6 cm. Bílý emailový ciferník je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny a pro minuty (po čtvrthodinách) a červeným datumářem, opatřen trojicí ozdobných ruček a značen výrobcem: "Francois A PARIS". Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, na základně taktéž značeno výrobcem. Stav B. Funkční a jdoucí.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Vydražená cena: 23 000 Kč