Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Stříbrné kapesní hodinky malované, s pouzdrem

A64/090

STŘÍBRNÉ KAPESNÍ HODINKY MALOVANÉ, S POUZDREM

Anglie, Norton, Thomas Brookes 1817
Kapesní hodinky se stříbrným pláštěm a ochranným pouzdrem, celková (hrubá) hmotnost 103,04 g, Ø 4 cm. Bílý emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny a arabskými pro minuty, opatřen dvojicí šípových ruček a ve střední části zdoben pestrou miniaturní malbou loveckého výjevu. Strojek s vřetenovým krokem, vyřezávaný můstek setrvačky, značeno: "Tho(s) Brookes NORTON 1818". Anglické puncovní značky, mistrovská zn. "WR" (patrně William Ryley, Coventry). Puncovní značky Birmingham. Stav B. Funkční a jdoucí; nefunkční uzávěr pouzdra.

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Vydražená cena: 9 500 Kč