Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Zlaté bicí kapesní hodinky

A64/099

ZLATÉ BICÍ KAPESNÍ HODINKY

Posl. třetina 19. stol.
Kapesní hodinky se zlatým pláštěm s gravírovaným florálním dekorem, na vnitřní straně značeno č. "34424". Celková (hrubá) hmotnost 60,91 g, Ø 4,5 cm. Bílý emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi a opatřen dvojicí černých Breguet ruček. Strojek s válečkovým krokem a bicím mechanismem, neznačený. Stav B. Funkční a jdoucí, včetně bití a klíčku.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.