Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Zlaté kapesní hodinky

A64/104

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY

Anglie, Londýn ca pol. 19. stol.
Zlaté pánské kapesní hodinky, celková (hrubá) hmotnost 116,10 g, Ø 5 cm. Kovový ciferník žluté barvy je dělen černými římskými číslicemi a opatřen samostatnou vteřinovkou, černými ručkami a gravírovaným florálním dekorem ve střední části. Strojek s anglickým krokem, značeno č. 70142, britské puncovní značky a mistrovská zn. "JV". Plášť na zadní straně zdoben gravírovanou kartuší. Stav B. Funkční, jdoucí, včetně klíčku.