Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Zlaté kapesní hodinky

A64/106

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY

Anglie 60. léta 19. stol.
Zlaté tříplášťové kapesní hodinky s gravírovaným florálním dekorem, celková (hrubá) hmotnost 68,75 g, Ø 4 cm. Ciferník zlaté barvy je dělen černými římskými číslicemi, opatřen dvojicí černých šípových ruček a zdoben gravírovaným květinovým motivem v centrálním kotouči. Strojek s anglickým krokem, značen na základně č. 35549. Anglické puncovní značky, mistrovská značka "H.B". Au 750/1000. Stav A. Funkční a jdoucí.

Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Vydražená cena: 15 000 Kč