Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Zlaté kapesní hodinky

A64/110

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY

Švýcarsko 2. pol. 19. stol.
Kapesní hodinky se zlatým pláštěm s reliéfní obrubou, na zadním víku zdobeném rytinou městské veduty, celková (hrubá) hmotnost 67,33 g, Ø 5 cm. Ciferník stříbrné barvy je dělen černými římskými číslicemi, opatřen dvojicí černých šípových ruček a ve střední části zdoben gravírovaným florálním ornamentem. Strojek s kotvovým krokem, neznačený. Na vnitřní straně pláště značeno č. 15330 a mistrovskou zn. "CL". Stav B. Funkční a jdoucí.

Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Vydražená cena: 11 000 Kč