Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Stříbrné přívěskové hodinky s emaily

A64/129

STŘÍBRNÉ PŘÍVĚSKOVÉ HODINKY S EMAILY

Švýcarsko, Ženeva, Atlanta 1. třetina 20. stol.
Dámské hodinky zavěšené na broži ze zlaceného stříbra ve tvaru mašle, stříbrný plášť je zdoben žlutým guilloché emailem. Celková (hrubá) hmotnost 18,57 g, Ø 1,6 cm. Bílý stříbřitý ciferník je dělen reliéfními žlutými arabskými číslicemi, opatřen dvojicí ruček a značen: "ATLANTA GENÉVE SWISS". Stav A. Jdoucí.

Vyvolávací cena: 12 000 Kč