Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Zlaté kapesní hodinky s vlčími máky

A64/136

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY S VLČÍMI MÁKY

Švýcarsko zač. 20. stol.
Zlaté kapesní hodinky v secesním tvarosloví, tříplášťové, vnější plášť s gravírovaným a reliéfním dekorem s motivem vlčích máků, na vnitřní straně značeno "18K" a č. "362". Celková (hrubá) hmotnost 101,19 g, Ø 5 cm. Bílý ciferník je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny i pro minuty, opatřen dvojicí prolamovaných ruček a samostatnou vteřinovkou. Strojek se švýcarským kotvovým krokem, neznačený. Stav A. Funkční a jdoucí.