Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Zlaté kapesní hodinky Schaffhausen

A64/141

ZLATÉ KAPESNÍ HODINKY SCHAFFHAUSEN

Švýcarsko, Schaffhausen, IWC 20. léta 20. stol.
Zlaté tříplášťové kapesní hodinky, vnější plášť zdoben šachovnicovým vzorem, na vnitřní straně značeno výrobcem a č. 917385. Celková (hrubá) hmotnost 76,58 g, Ø 5 cm. Ciferník stříbrné barvy je dělen plastickými arabskými číslicemi zlaté barvy pro hodiny, opatřen dvojicí žlutých ruček a samostatnou vteřinovkou, značen: "SCHAFFHAUSEN". Strojek s přímým kotvovým krokem, levées visibles, značen výrobcem a č. 874305. Čsl. puncovní značka pro cizí zboží Z-34. Au 585/1000. Stav B. Funkční a jdoucí.