Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Kapesní hodinky Tissot

A64/145

KAPESNÍ HODINKY TISSOT

Švýcarsko, Le Locle, Tissot 20. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm z bílého kovu, celková (hrubá) hmotnost 91,77 g, Ø 5 cm. Bílý ciferník je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny a modrými odpoledními hodnotami, opatřen dvojicí černých Breguet ruček a samostatnou vteřinovkou, značen "Tissot ANTIMAGNÉTIQUE". Strojek s kotvovým krokem, značen "Tissot" a č. 465753. Na vnitřní straně pláště značeno: "ARGENTAN TISSOT C & F LOCLE 557945" a "Ch. F. Tissot & Fils Locle". Stav B. Jdoucí.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč