Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Kapesní hodinky Doxa

A64/146

KAPESNÍ HODINKY DOXA

Švýcarsko, Doxa 20. stol.
Kapesní hodinky s pláštěm z bílého kovu, celková (hrubá) hmotnost 88,47 g, Ø 5 cm. Bílý ciferní je dělen černými arabskými číslicemi pro hodiny, doplněnými na vnějším okraji odpoledními hodnotami, samostatnou vteřinovkou a dvojicí černých šípových ruček, značen: "DOXA". Strojek s kotvovým krokem, značen "DOXA". Na vnitřní straně pláště značeno: "DOXA METALARGENTAN DEPOSE" a č. 2280947. Stav A. Jdoucí.