Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Chronograf Actua

A64/161

CHRONOGRAF ACTUA

Švýcarsko, Ženeva, Actua 20. stol.
Pánské mechanické náramkové hodinky s pláštěm ze zlaceného kovu, ciferník zlaté barvy je dělen reliéfními arabskými číslicemi pro hodiny a minuty, opatřen trojicí ruček, samostatnou vteřinovkou, telemetrem, tachymetrem a stopkami, značen: "Actua GENEVE ANTIMAGNETIC". Na dně značeno: "ACTUA FOND ACIER INOXYDABLE 736". Bez pásku. Stav B. Jdoucí.