Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Náramkové hodinky Poljot

A64/164

NÁRAMKOVÉ HODINKY POLJOT

Rusko, Moskva, Poljot 2. pol. 20. stol.
Pánské mechanické náramkové hodinky s pláštěm ze zlaceného žlutého kovu, béžový ciferník o Ø 3 cm je dělen černými arabskými číslicemi, opatřen dvojicí ruček a vteřinovkou a značen: "полет". Bez pásku. Stav B. Jdoucí.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč