A64/166
DVOJICE NÁRAMKOVÝCH HODINEK PRIM
Československo, Prim
2. pol. 20. stol.
Dvoje pánské náramkové hodinky, ciferníky o Ø 3 cm bez číslic, s dvojicí ruček, vteřinovkou a v 1 příp. také datumářem, značeno: "PRIM QUARTZ CZECHOSLOVAKIA" / "PRIM F1 ČSSR". Pásky z černé kůže o d. 23,5 cm.
Jdoucí.