Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Krbové hodiny s budíkem

A64/198

KRBOVÉ HODINY S BUDÍKEM

Československo 1. třetina 20. stol.
Hodiny portálového typu v artdecovém tvarosloví, s funkcí budíku, leštěná bakelitová skříň obloukového tvaru na dvou diagonálně natočených čtyřbokých sloupcích a rozšířeném soklu, 29x26x9,5 cm, bílý oválný ciferník 5x7 cm je dělen fosforeskujícími arabskými číslicemi, opatřen dvojicí rovněž svítících ruček a třetí ručkou pro nastavení budíku, neznačeno. Stav B. Nefunkční.

Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Vydražená cena: 2 000 Kč