Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Nástěnné hodiny miniaturní

A64/199

NÁSTĚNNÉ HODINY MINIATURNÍ

Německo 19. stol.
Miniaturní závažové hodiny s mechanismem v mosazné skříni s přesahující přední deskou typického tvaru s obloukem v horní části, 7x5 cm, adjustované na desce z mořeného dřeva obdobného tvaru, opatřené závěsem, 11x9 cm. Bílý emailový ciferník je dělen černými římskými číslicemi a opatřen dvojicí černých ruček, neznačeno. Stav restaurováno. Funkční. Ciferník neodborně opravován. Včetně dvojice závaží.