Hlavní stránka > Aukce > 64. aukce: Hodiny a hodinky > Zátiší s hodinami

A64/204

↑ Zpět na položky «

František Pawlu (?)

ZÁTIŠÍ S HODINAMI

okolo 1900
Olej na plátně, adjustováno na desce, 83x104 cm, výřez rámu 60x79,5 cm, celkový rozměr včetně rámu 92x112 cm, sign. vlevo nahoře "PAWLU FR". Rámováno. Stav A.

Pravděpodobně se jedná o syna brněnského architekta a stavitele Františka Pawlu (1854-1922), malíře, který studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u F. Engelmüllera a působil také v Paříži.

↑ Zpět na položky «